Szczęście

Szczęście

W jaki sposób uzyskać szczęście dzięki czemu poczujesz się lepiej.

Reguły do bycia szczęśliwym – jeśli stawiasz sobie reguły polegające na tym, że wtedy będziesz szczęśliwy, kiedy osiągniesz coś co sobie wyznaczyłeś o tyle dobrze jest mieć cele o tyle ważne jest, aby nie były one przesadnie nie osiągalne co niestety wiele osób popełnia.
Docenianie wszystkiego – większość ludzi zaczyna tak naprawdę doceniać to co mają w swoim życiu co już posiadają dopiero wtedy, kiedy albo to stracą albo są jedną nogą na tamtym świecie odbierając sobie radość życia tym sposobem.

Narzekanie – osoby, które narzekają na wszystko i wszystkich sprawiają, że się frustrują przez co nie potrafią cieszyć się z osiągnięć jakie mają tylko wiecznie jest im za mało.
Zamartwianie – ludzie mają tendencję do wyolbrzymiania swoich problemów, ale tak naprawdę większość z tych problemów są tak naprawdę proste do rozwiązania co więcej tworzenie różnych czarnych scenariuszy w swojej głowie tak naprawdę nigdy się nie wydarzy.

Fajne otoczenie – jeśli chcesz być szczęśliwym człowiekiem to musisz znaleźć sobie samych ludzi, którzy będą ciebie wspierać, motywować, pchać cię do góry niż jakbyś miał samych toksycznych ludzi, którzy tylko i wyłącznie ciągną cię w dół „pokaż mi swoich przyjaciół a ja ci pokażę twoją przyszłość”.
Ułatwianie życia – poszukiwanie w swoim życiu wszystkiego co ci to może życie ułatwić, bo dzięki temu szybciej będziesz znajdował rozwiązania problemów a co więcej będzie ci po prostu w życiu łatwiej i szybciej dojdziesz do celu.

Zdrowie – nawet jeżeli w końcu osiągniesz swój sukces to jeżeli nie będziesz dbał o zdrowie to tak naprawdę nie będziesz wstanie się cieszyć tym sukcesem bo po prostu zabraknie ci energii i będziesz już na tamtym świecie lada moment.
Po swojemu – jeśli próbujesz cały czas robić rzeczy, które nie chcesz robić, ale dzięki temu możesz się komuś przypodobać to tak naprawdę nigdy nie będziesz szczęśliwy, bo będziesz przeżywał to, że komuś się nie przypodobałeś a co więcej będziesz się frustrował, że tak naprawdę robisz rzeczy, które tak naprawdę nie chcesz.

Cierpliwość – ludzie, którzy chcą coś mieć na już często się frustrują nie rozumiejąc, że tak naprawdę wszystko co masz co chcesz osiągnąć wymaga czasu i poświęcenia, bo nic dobrego nie przychodzi w życiu od tak.
Wiara – człowiek, który nie wierzy w siebie nie wierzy w to, że mu się uda coś osiągnąć w swoim życiu to tak naprawdę sam nie wie po co robi po co chce być szczęśliwy, bo niemożliwością jest, żeby być szczęśliwym, skoro się w to nie wierzy.
Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję że ten tekst odmieni twoje życie.